DreamHost Promocode

DreamHost – Dobry Hosting

Wpisując w Google „Tani – Dobry – Hosting” dobrze trafiłeś !! WITAJ !!

W ciągu ostatnich 7 lat od kiedy przeszedłem na płatne hostingi przeżyłem już wiele. Na niektórych byłem pierwszym userem a na innych czekałem w kolejce czytając w sieci o nich najlepsze opinie. Płatny hosting zawsze kończył się szukaniem innego a na niektórych nawet nie mogłem skopiowac swoich plików. Patrzyłem też na cenę a niektóre naprawdę były kosmiczne. Sami dobrze o tym wiecie. Z opałów ratowały mnie co tygodniowe backupy które do dzisiaj robię. Ponad rok temu szukając na forach opini w stylu ” co sądzicie o ….” lub ” opinie o …. ” zaciekawiła mnie oferta Dreamhost. Znając realia mojego kraju, myślę sobie – Przekręt jakiś czy co ? – dają tyle prawie za darmo ?

 
Będę mógł założyć hosting zdjęć lub download plików ?
Będę mógł ( wreszcie ) zainstalować streming lub serwer jabbera ?
DreamHost Ale myśl o przenosinach wszystkich swoich stron ( i baz danych ! )  przyprawiała mnie o zawrót głowy. Na szczęście sieciowy kolega zapytał się mnie na Skype czy nie wiem może coś o jakimś dobrym serwerze bo jego usługodawca pomału się już kończy :). Przeglądając swój folder ulubionych padło na Dreamhost. Mówię zobacz dają tyle prawie za darmo. Koleś po chwili mówi już kupiłem !!!! Pomożesz zainstalować CMS’a ? Zapytał. Panel Dreamhost na początku mnie przeraził i to nawet bardzo ale po kilkunastu minutach okazał się bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze. Na moim  hostingu co chwila coś nie działało. Kontakt z suportem ZERO i wszyscy mieli mnie gdzieś. U kolegi klik klik stronki śmigały jak marzenie. Wreszcie nie wytrzymałem i za pomacą karty przelałem kaskę za ocean. Po kliknięciu „Return To Dreamhost” ujrzałem swój Panel a w nim pełno bajerów. Przenosiny wcale nie były takie straszne i po kilku dniach kilka dużych serwisów i kilkanaście mniejszych stron firmowych tętniło życiem na nowym hostingu Dreamhost. Tak już jest od ponad roku :)

Koniec moich perypeti sieciowych przejdźmy do rzeczy.


Co nam oferuje Dreamhost:

<><><><><><><><><><><><>Miejsce na pliki 500 GB …. tak tak.
Co tydzień dodawane mamy 2 GB
Miesięczny transfer 5 TB czyli 5000 GB
Co tydzień 40 GB transferu więcej
Bazy MYSQL5 – bez limitu
Serwery stoją na Debianie ( LINUKS )
EMAIL ( POP/IMAP ) – bez limitu
Full Shel/FTP – bez limitu
Domeny – bez limitu
RealAudio and Video (http stream)
QuickTime Streaming
Jabber Chat Server
One-Click Automatic Software Installers.
Jednym kliknięcie instalujesz

WordPress
phpBB
Advanced Poll
ZenCart
MediaWiki
Joomla
Gallery
WebCalendar
Pligg
PhpGedView
Zapytasz czy jestem zadowolony z usług Dreamhost ? Odpowiem – Na kompie siedzę Non-stop adminuje kilka dużych stron a cały mój świat kręci się wokół spraw internetowych. Szukając hostingu nie klikam sobie ot tak byle gdzie. Każdy sprawdzam na forach Polskich i zagraniczych. DreamHost’u też nie wziełem „w locie” tylko czaiłem się na niego dłuższy czas. Na moje szczęście opisany na początku artykułu kolega ( Sorry T ) posłużył mi za „wabika”. To dzięki niemu jak nie mógł sobie poradzić adminowałem jego serwerm sprawdzając co i jak. Jestem zadowolony i na pewno zagoszczę tu na dłużej. Pewno na Alledrogo znajdziecie hostingi za 12 zł ale na świecie standarty się zmieniają, odwiedzjący nasze strony chcą coś ściągnąć, oglądnąć, posłuchać muzyki lub w galerii oglądnąć zdjęcia w oryginale a nie okrojone do „bólu”. Skrypty naszych serwisów są coraz większe a przez to bardziej „wymagające”. Szkoda, że tego nie widzą co niektórzy Nasi usługodawcy pąpując z nas Kasę aż miło.
.
.
.

PROMO200

Dla Was zawsze aktualny ( works ) Dreamhost Promocode PROMO200 czyli kod pozwaljący dostać maksymalą zniżkę !!!! Podczas rejestracji wpisujecie go w odpowiednie miejsce ( dział Poradnik link ) a system sam obniży opłatę.

> ZAŁÓŻ KONTO W DREAMHOST <

Bez kategorii

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

Comments

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagane)