Dreamhost Promo code - Duży serwis ? Hosting plików czy fotek to teraz żaden problem !

FAQ – Pytania i Odpowiedzi

Dobry Tani Hosting

Dreamhost FAQ 

Pomogłem już wiele osobom polecając DreamHost i niektórzy zdawali pytania. Klika z nich postanowiłem upublicznić.

–  W sumie tak ale już nie musisz się martwić o swój trafic. Naprawdę trudno jest wykorzystać taki transfer.  A wiem sam po sobie jak to boli gdy wskażnik transferu minął już zielone pole i trzeba będzie dopłacić nie małą kwotę ( w skali roku ). Nie musisz już zwracać uwagi na pliki wrzucane do działu DOWNLOAD. Nie trzeba okrajać masakrycznie zdjęć w Twojej galerii.  Możesz ze znajomym wziąść na pół co jednak odradzam zawsze jest lepiej jednak samemu adminować. Taraz zainstalować Youtube to żaden problem. Brak ograniczeń transferu i miejsca pozwoli nam się rozwijać a wszystkim życzę WYSOKIEJ odwiedzalności. 

–  Konkurencja zwalcza konkurencję  …… tak to już jest na tym świecie. Pamiętaj, że nic nie jest idealne i nawet Dreamhost zdarzy się jakaś mała wpadka. Na ich forum zaraz się tłumaczą i przepraszają. Na szczęście zdarza się to bardzo rzadko a przez odwiedzających moje strony jest nawet nie zauważalne.

 – W Stanach Zjednoczonych ceny sprzętu komputerowego są o wiele niższe od naszych. Na dodatek przeczytałem na jednym z niemieckich for, że DreamHost pertraktuje ceny u producentów. A też firma Dreamhost nie znajduję się na czwartym piętrze w bloku tak jak to miało miejsce z jednym hostingiem który zaczełem sprawdzać jak nagle znikł i ślad po nim zaginął.

Skorzystaj z tego formularza LINK a przyślą Ci do domu. Jak nie masz konta w Mbanku ( nie wierzę ) zerknij na ofertę, wypełnij wniosek a po kilku dniach dostaniesz list polecony z kartą. Inne karty, banki i ofery pod tym LINKIEM.


Dzisiejszym standartem jest posiadanie konta w Paypal (PL)  …. żaden problem ! Kliknij w LINK i rejestruj się ( nic nie płacisz ).

Załóż konto w serwisie PayPal i od razu zacznij przyjmować karty kredytowe.


PROMO200

Dla Was zawsze aktualny ( works ) Dreamhost Promocode PROMO200  czyli kod pozwaljący dostać maksymalą zniżkę !!!!  Podczas rejestracji wpisujecie go w odpowiednie miejsce ( dział Poradnik link ) a system sam obniży opłatę.

> ZAŁÓŻ KONTO W DREAMHOST <

Comments

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagane)