DreamHost Promocode

Tipsy-Tipserka

 Zielona Góra TIPSY – TIPSERKA

Mężczyźni i kobiety ozdabiali i pielęgnowali ręce już 15.000 tysięcy lat przed naszą erą.  Archeolodzy odnaleźli w północnej Turcji starte z wierzchu muszelki, które były najprawdopodobniej pierwszymi pilniczkami do paznokci.

  Spisane opowieści oraz pisma religijne z czasów Aleksandra Wielkiego mówią o pielęgnacji rąk i paznokci. A w starożytnych Chinach długie, pokryte złotem paznokcie były symbolem statusu społecznego.

  Pod koniec XIX wieku francuski chemik wynalazł proszek służący do polerowania paznokci. Był to początek współczesnego sposobu pielęgnowania paznokci. Dzisiejsze lakiery do paznokci mają szerokie spektrum barw: od najdelikatniejszych różów do ognistych czerwieni.  Dobrze utrzymane paznokcie są nie tylko ozdobą, świadczą też o higienie osobistej. W dzisiejszych czasach starannie wypielęgnowane paznokcie posiadają zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Marek Probosz

Marek Probosz  – Odtwórca setek ról, ostatnio nam znany z ” M jak Miłość „.

ZAPRASZAM na moją stronę po więcej informacji  www.Tipserka.info

Aleksandra Maciejewska 

———

Dodała Ola

Bez kategorii

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

Comments

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagane)